איילת שעשוע

אימון להורים של ילדים בוגרים

טלפון: 054-6997802

נעים להכיר, אני איילת, נשואה לרונן, אמא לארבעה אושרי (21) שני (18.5) גילי (13.5) איתי (9). גרה בפתח תקוה בשכונת אם המושבות.
במשך שנים עבדתי בהייטק במשרה מלאה, השקעתי המון שעות בעבודה, טסתי לחו"ל במסגרת העבודה. בעלי, עובד הייטק גם הוא. המשפחה מבחינתי היא ערך עליון. היא העוגן שלי והבסיס לחיי. ידעתי שאני צריכה למצוא דרך לשלב בין קריירה לבית. בגלל שלא תמיד הייתי בבית, חשוב היה לי שהילדים יהיו עצמאיים וישתתפו במטלות הבית, יחפשו פתרון לבעיות ולא יתמקדו בבעיה עצמה, יבינו את עצמם, ישתפו מה קורה להם בבית הספר, יתמודדו עם סיטואציות חברתיות, ידעו לנהל את הזמן בלי שאבקש. הבנתי שכדי שזה יקרה אני צריכה כלים. הסתכלתי סביבי וראיתי שהתהליכים שעובדים בעולם ההיטק יכולים להיות הבסיס בבית שלי.
בינתיים, הילדים שלי גדלו, בגרו, התגייסו, אחד השתחרר, והצלחתי לראות אותם הופכים להיות אנשים בטוחים בעצמם, מציבים מטרות, פותרים בעיות, שיש בינינו תקשורת מכבדת ואוהבת. אני מרגישה שפיצחתי משהו על הגישה של יחסים ותקשורת בתוך המשפחה.
אז הלכתי ללמוד אימון בבית אמא מאמנת. להעשיר ולהעמיק את הידע שלי.
היום אני יכולה להגיד שיש לי את הכלים שיכולים לעזור לך לאמן את הילדים הבוגרים שמתחילים את דרכם בחיים, להבין את הצרכים שלהם, לתת להם כלים להתמודדות, למצוא את החוזקות ולכוון את המטרות.
אם את אמא לילדים בוגרים, ואת רוצה לדעת איך לתקשר, לקבל כלים, לעשות שינוי שיאפשר לך להיות המאמנת שלהם, שינוי שיאפשר לבוגרים להבין שהבית עדיין שלהם ויש להם למי לפנות בשאלות והכוונה, אף פעם לא מאוחר לשפר את היחסים והתקשורת עם הבוגרים.
אני מאמנת הורים להיות המאמנים לילדים הבוגרים שלהם ואם גם את רוצה בית שהוא עוגן ובסיס, פשוט תצרי איתי קשר.

מתאמנים שלי מספרים:

דילוג לתוכן