מירי קורנהאוזר

אימון אישי ואימון להורים

טלפון: 34690349589+

שמי מירי קורנהאוזר, אני ישראלית שחיה בברצלונה מעל 16 שנים. אני פסיכותרפיסטית בשיטת גשטאלט מזה 18 שנה, שיטת טיפול ששייכת לזרם ההומניסטי בפסיכולוגיה ולמשפחת הפסיכולוגיה החיובית.
על מנת לעזור למטופלים שלי להתחבר לצד הרגשי שלהם למדתי כלים נוספים כמו דמיון מודרך, תרפיית האקומי, מיינדפולנס. כדי להרחיב את השקפת העולם שלהם הפכתי למנחה מוסמכת של חברת פוינטס אוף יו, ואני מעבירה קורסי הכשרה בשיטה שלהם: האקדמיה של פוינטס אוף יו, וכדי לשפר את התקשורת הבינאישית שלהם למדתי גישור. בשנים האחרונות, בגלל המפגש עם מאמנים ועם כלים אימוניים, החלטתי ללמוד אימון, על מנת שיהיה לי עוד כלי למטופלים שלי: טיפול גשטאלט עוזר למטופל להכיר את עצמו ולאהוב את עצמו אבל הוא לא בהכרח יוצר שינוי באופן פרקטי, בחיי היום יום של המטופל.
במקביל, נושא החינוך, שעניין אותי מאז שהייתי ילדה, עלה אצלי שוב בשנים האחרונות, בגלל ההבנה שרוב הלקוחות שלי פונים לטיפול בגלל החינוך שקיבלו בבית. התחלתי לראות בחינוך טוב "טיפול מונע" לפסיכותרפיה. ומכיון שבמשך כשנה וחצי עקבתי אחרי התכנים של אפרת לקט,, גיליתי עולם חדש: עד אז ידעתי בעיקר מה לא, אבל לא ידעתי מה כן. החלטתי שאני רוצה להביא את הבשורה לברצלונה, עירי האהובה, שמצטיינת בעיצוב אבל פחות במודלים מתקדמים בחינוך. כשאפרת אמרה לי שהיא פותחת תכנית הכשרה למאמנות ושהיא תכשיר את אולם הלימודים כך שאוכל להשתתף בקורס מברצלונה כמעט כאילו הייתי נוכחת שם, הרגשתי שהגשמתי חלום משולש.
האימון, שהיה אמור להיות כלי נוסף בשירות המטופלים שלי, כבש את לבי והחלטתי שאני רוצה להיות גם מאמנת ולא רק מטפלת שמשתמשת בכלים אימוניים.
כרגע אני מציעה טיפול גשטאלט, תוך שימוש בכלי האימון במקרה שעולה הצורך ואני גם מאמנת אישית שמציעה לעתים נקודת מבט פסיכולוגית .
רבים מהלקוחות שלי הם מהגרים, שחוץ מהקשיים והאתגרים "הרגילים" שהחיים במאה העשרים ואחת מעלים, גם צריכים להתמודד עם הקושי של עקירה, יצירת בסיס, מציאת חברים כמקורות תמיכה להשען עליהם, התמודדות עם לימוד שפה ותרבות שונות וגם דאגה להתאקלמות של הילדים, במידה ויש להם. העובדה שגם אני מהגרת עוזרת לי להבין עם מה הם מתמודדים ומצד שני מאפשרת לי להציג להם אופק וסיבה לאופטימיות בתור מישהי שחשה בת בית בברצלונה ושיש לה הרבה חברים מקומיים ושליטה טובה מאד בשפה הספרדית.

בגלל שהמטרה היא להתמקד יותר בהורים ובהורות, אני עסוקה בתרגום ובהתאמת החומרים של אמאמאמנת לאנגלית ולספרדית וגם בניהול מרכז ה well being שלי, אותו הקמתי כדי שיהיה לי בית אסתטי , חם ומזמין כדי להעביר את הסדנאות והקורסים שלי, וכדי לתרום לשיפור איכות החיים של תושבי Poblenou.

מתאמנים שלי מספרים:

דילוג לתוכן