סרטונים חינמיים

יש לך רעיון?
יש נושא שהיית רוצה שאכתוב עליו?
לפי נושאים
קטגוריות
בלייב דיברנו על מהי משפחה שמחה ואיך זה נראה ומרגיש בבית, על החשיבות של האופן בו הורה רואה את התפקיד ההורי שלו, איך ההורות קודם מתחילה בהתפתחות אישית. מתי כהורה כדאי דווקא לחשוב בקטן ומה עשה את השינוי בגישה של משפחת צברי להורות.
מסכים הם לא רעים, במידה ומשתמשים בהם נכון. אנחנו ההורים יכולים לעזור לילדים שלנו לצרוך מסכים  באופן בריא ואחראי. אבל צריכה לא מבוקרת של מסכים פוגעת בחוסן הנפשי, בקשרים החברתיים וביכולת להביע אמפתיה.
כלכלת קשב הוא מושג שאתם חייבים להכיר ולהבין, כי יש לו השפעה ענקית על היום יום שלכם ושל המשפחה שלכם. בסרטון הבא נרחיב על כלכלת קשב ועל מלכודות הקשב שיש בנייד שלכם כדי שתדעו איך להתמודד איתן.
אם אתם רוצים להסביר לילדים שלכם איך לצרוך טכנולוגיה בצורה חכמה הנה ניסוי פשוט להדגים להם בעזרתו את ההשפעה שיש לצריכה הדיגיטלית על המוח שלהם.
אוריינות דיגיטלית חשובה מאוד לשימוש נכון ובריא של הילדים שלנו בנייד (וגם שלנו). התפקיד שלנו ההורים הוא להיות מורי הסמארטפון של הילדים, כי אמנם לא נדרש רישיון לסמארטפון אבל ממש כדאי שנדע לחנך אותם כיצד להשתמש בכלי הזה.
בניסוי שנעשה בארה”ב בדקו את רמת ההשפעה שיש לניידים על הריכוז של תלמידים גם אם הם נוכחים בסביבה וגם אם הם עמוק בתיק שלהם ואפילו כבויים. האם לנייד כבוי יש השפעה על הריכוז שלנו?

כל כך טוב שבאת!

מה מחכה לך בפנים...

הכי קל להתחבר לאתר בית אמא מאמנת עם חשבון שכבר יש לך
יש לי חשבון היכנסי >

פתיחת תקלה

יש לך רעיון?

יש נושא שהיית רוצה שאכתוב עליו?
למי זה מתאים? (ניתן לבחור יותר מאפשרות אחת)

המחזור האחרון בליווי 12 מפגשים
עם אפרת מתחיל ב29.3
ההרשמה עכשיו!

שנתקדם?